Latexová ochrana kůžičky

úterý, června 28, 2016

Znáte to, když vám při lakování omylem ujede ruka a kromě nehtu si nalakujete polovinu prstu? Klepou se vám ruce? Nebo při lakování nehtů spěcháte a netrefíte se lakem pouze na nehet?

Když jsem se poprvé doslechla o tomto pomocníkovi, který vám usnadní lakování nehtů a díky kterému si nehty můžete lakovat různými technikami bez toho, abyste je potom museli dlouze a složitě okolo nehtu odlakovávat, byla jsem nadšená. Nehty si lakuji neustále, ale nejsem kdovíjaký odborník a dokáži si kromě nehtu obarvit i vše okolo. Tím pádem mě samozřejmě lakování často hodně otravuje a nechce se mi do toho. Což je ale škoda.

Latexová ochrana na kůžičku kolem nehtu ale náš klasický dívčí problém skvěle vyřeší. Ušetří nám spoustu času, během kterého se snažíme odlakovat si lak z kůže a nemusíme se bát, že si omylem zničíme i nehty. 


Jak už asi víte z názvu, lahvička obsahuje klasický latex, který pomocí štětečku naneseme na kůžičku kolem nehtu. Latex zaschne do jedné minuty a poté si můžeme nehty jakkoliv nalakovat, ať už klasicky, nebo třeba s pomocí houbičky vytvořit ombré efekt či tzv. water marble, tedy zdobení nehtů pomocí vody. 


Až nám zaschne i lak, stačí jednoduše zaschlý latex sloupnout. Spolu s ním se jedním pohybem zbavíme veškerého laku na místech, kde být nemá a čeká na nás jen perfektně nalakovaný nehet.Tento malý latexový pomocník by rozhodně neměl chybět nikomu, kdo se lakování nehtů alespoň trochu věnuje. A samozřejmě pokud rádi zkoušíte různé techniky lakování, tohle je naprostá nutnost. Obrovská pomoc je to ale i při normálním lakování, obzvlášť pokud spěcháme a potřebujeme mít nehty nalakované rychle a zároveň bezchybně.


Za poskytnutí produktu k recenzi děkuji stránce postovnezdarma.cz!
Produkt můžete zakoupit ZDE.

You Might Also Like

6 comments

 1. Bezva, tak to je přesně to, co by jsme doma potřebovaly. Také si ho pořídím. Skvělý typ a pěkná recenze.

  OdpovědětVymazat
 2. Jéé to je to co kámoška hledala, ta bude šťastná :DD

  OdpovědětVymazat
 3. Vyzerá to naozaj dobre, videla som to väčšinou v zahraničných videách a môže to byť naozaj skvelé, pokiaľ je niekto tak trošku nešikovný, ale to sme asi všetky aspoň na jednej ruke, haha :) Akurát by som sa možno bála, či to nebude obsahovať nejaké látky, ktoré koži môžu škodiť

  www.frenchstyle.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Páni! Vážně šikovná věcička, musím si ji sehnat :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bys měla, je to obrovská pomoc :)

   Vymazat
  2. To věřím :D Teď ještě něco, díky čemu by se mi nehty... nelámaly není to správné slovo, vždycky se mi jakoby oddělují vrstvy, nechápu proč...

   Vymazat