Cat Lover's Problems

středa, dubna 12, 2017


Před několika měsíci jsme s Týnou Kaderovou zveřejnily první část Book Blogger Problems. Jak jsme zjistily, tak se vám tyto články docela líbí a tak jsme se rozhodly pro další podobnou sérii.

Jelikož jsme s Týnou hrdé majitelky koček, které milujeme, rozhodly jsme se zaměřit tyto články právě na ně. Každý milovník koček ví, že kočka je sice nehorázně roztomilá, ale soužití s ní nám přináší kromě velké dávky štěstí i plno problémů. A právě o nich to bude.

Stejně jako Book Blogger Problems jsou udělané ve formě obrázků, které se mi podařilo stvořit. A rozhodly jsme se, že i Cat Lover's Problems budeme zveřejňovat ve čtvrtek každý týden. Každopádně to nebude úplně natrvalo. Jakmile dáme dohromady další BBP, budou se tyto dvě série střídat.

Oproti předchozímu projektu je tady menší změna. Já osobně píši hodně na Wattpad a příjde mi, že by se tyto problémy hodily právě tam. Takže jsme nakonec udělaly kompromis. Kočičí problémy budou jak na našich blozích, tak i na našich Wattpad účtech (na které najdete odkaz v menu), takže pokud byste je radši četli na Wattpadu, můžete. Budou vycházet úplně stejně jako na blozích.

Doufáme, že se problémy budou líbit, především všem milovníkům koček, a napíšete nám, jestli máte se svými čtyřnohými miláčky podobný problém.

You Might Also Like

0 comments